Bli med på Balanzas energiskapende utviklingsppplegg for team. Vi legger til rette for en effektiv og humørfyllt teambuilding.
Hvordan kan vi alle få mer ut av jobben vår og skape bedre resultater for oss selv, bedriften og ikke minst våre kunder ? Vår kommunikasjon på jobben preger hele atmosfæren på arbeidsplassen.
Alle har godt av å stoppe opp litt å se på egen arbeidsplass. Hvordan kommuniserer vi? Hvordan oppfatter vi de andre og de andre oss?
Med Fish -la jobben bli en lek tilbyr vi et vi et helt spesielt motivasjons-og utviklingsopplegg for din organisasjon. Omfanget av prosessesen kan være 1/2 - 2 dager : Vi tilpasser etter målsetning og behov.
I opplegget inngår dokumentarfilmen Pike Place Fishmarket et berømt Fiskemarked som nå er kjent for sin sprudlende atmosfære, smittende aktivitet og kundevennlige arbeidsplass. Det har ikke alltid vært slik. Det handler om den enkeltes bidrag og det å benytte sjansen til å spre trivsel og resultater hver dag!
Hva kan vi jobbe med?
Styrke samarbeidet både i egen gruppe og på tvers av bedriften
Øke motivasjon og arbeidsglede
Utløse energi og kreativitet
Forbedre kundebehandling og salg
Bevisstgjøring av verdier og omdømme
Målgruppe
Passer for hele bedriften avhengig av opplegg
Ledere/seksjonsledere/arbeidsledere
Medarbeidere generelt
Prosjektgrupper og team
Vi bidrar med regi og gjennomføring.
Ta kontakt for et bedriftsinternt tibud!
Kontaktperson: Elisabeth Letén 41438826
Balanza Gruppen AS, Henrik Ibsensgt. 60 C, P.B 2806 Solli, 0204 Oslo
Imagesources: Istockphoto.com : Design by Beveg produksjoner : Developed by www.keyteq.no